Pembe kuvars taşı faydaları özellikleri anlamı

Pembe Kuvars Taşı Faydaları Özellikleri Anlamı

Tahmini okuma süresi 7 dakika

Pembe Kuvars Taşı Faydaları Özelliklerine Giriş

Pembe Kuvarsa İhtiyacınız Varsa…

Yeni bir ilişki arıyor, yada derinleştiriyor olun, pembe kuvars taşı sizin için mükemmel bir taştır. Bir aşk taşı olan Pembe Kuvars, daha fazla sevgi isteyen herkes için güçlü bir taştır. Pembe Kuvars taşı faydaları iyileştirici özellikleri, sevginin merkezi olan kalp çakrasına bağlanır. Kalp merkezinizi açıp iyileştirerek, ve etrafınızdakilere karşı nezaket, şefkat, hassasiyet ve sevgiyi kucaklamanıza yardımcı olacaktır.

Tarih

Pembe Kuvars kristali ve nasıl ortaya çıktığı hakkında birçok efsane vardır.

Roma’nın arzu ve şefkat tanrısı Cupid’in herkese sevgi, tutku ve mutluluk hediyesi olarak pembe kuvars taşını Dünya’ya bahşettiği söylenir.

Başka bir Yunan efsanesi daha trajik bir hikaye anlatır.

Bu efsaneye göre Yunan savaş tanrısı Ares, Afrodit’in sevgilisi Adonis’i öldürmek için yaban domuzu kılığına girer. Afrodit, Adonis’i kurtarmaya çalışırken bir çalıya çarptı. Kanları akarken, Kuvars kristal taşına damladı ve pembeye boyadı.

Pembe Kuvars, taştan yüz maskeleri yapan ve mezarlara yerleştiren Mısırlılar tarafından da değerliydi. Asurlular, Pembe Kuvars Taşını kullanan ve takılar yapan ilk gruplardan biriydi.

Köken ve Bölgesellik

Pembe Kuvars Madagaskar, Brezilya, Hindistan, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer birçok yerdedir. Madagaskar’dan özel olarak çıkan Pembe Kuvarsın en yüksek titreşimli taş ve en derin renk olduğunu bulundu.

Pembe Kuvars Anlamı

Sevgiyi çeken pembe kuvars taşı ve anlamı çeşitli şekillerde kullanılabilir. Sevgiyi artırmak için takılarımızda ve enerji araçlarımızda Pembe Kuvars Taşı kullanıyoruz.

Pembe Kuvars bileklik, Pembe kuvars kolye, Pembe Kuvars yüz masajı roller, gua sha ve dahası. Nasıl kullanırsanız kullanın, Pembe Kuvars anlamı özellikleri en popüler ve güçlü kullanımları, sevgi mutluluk ve aşkı çekmek içindir. Çok yönlülüğü ve yumuşak enerjisi ile Pembe kuvars Taşı, en popüler kristal şifa araçlarından biridir.

Aşk ve Çekicilik

Pembe Kuvars özellikleri, yeni bir ilişkiyi çekmek, mevcut bir ilişkiyi güçlendirmek için çok uygundur. Yeni aşkı çekmenize, kalp merkezinizin en yüksek frekansına getirebilmeniz için sizi destekler. Pembe Kuvarsın anlamı, kalbi açtığı ve gerekli bir süreç olan güveni yeniden kazanmanıza izin verir.

Geçmişten gelen olumsuzluklara tutunduysanız, pembe kuvars taşı bu karanlık duyguların yerine sevgi dolu düşünceler getirmenize yardımcı olur. Pembe Kuvarsın özellikleri, kalbinizin duygusal yaralardan iyileşim, dönüşmesini destekler.

İyileştikten sonra, Pembe Kuvars’ın anlamı ve kullanımlarıyla bağlantı kurun. Hem alıp hem de verebilmeniz için sizi sevginin enerjisiyle hizalar. Açık bir kalple, sevilme ve ilgilenilme hissini kabul etmeye izin vermeye başlayabilirsiniz.

Pembe Kuvars anlamının özellikleri, eşinizle bağınızı derinleştirmek için kalbinizin derinliklerini, onarır ve açar. Kalp çakrasını açıp aktive ederek, Pembe Kuvars Taşının anlamı şefkat hislerinizi fark etmenize sağlar. Pembe Kuvars taşının duygusal şifası, içinizde hapsolmuş zehirli enerjileri ve duyguları salıvermenize izin vermekten gelir. Pembe Kuvars taşı faydaları özellikleri, bilincinizi daha yüksek bir sevginin enerjisinden alır. Daha sevecen ve nazik bir bakış açısıyla yaklaşmanıza bu da partnerinizle bağınızın güçlenmesini kolaylaştıracak.

Koşulsuz bir sevgi taşı olan Pembe Kuvars nezaket, şefkat ve anlayış potansiyelimizi geliştirmeye yardımcı olur. Özünde, sevgi verme ve alma yeteneğine sahibiz ve Pembe Kuvars Taşı, kendinizin o kısmıyla olan bağlantınızı derinleştirir.

Koşullar veya diğer faktörler dengenizi bozduğunda, Pembe Kuvars anlamının enerjisi sizi kalbinize, varlığınızın özüne geri getirir ve o sevgi ışığı alanıyla bağlantı kurduğunuzda her şey olabilir.

Kendini Sevmek

İlişkilerde sevgiyi arttırma yeteneği, Pembe Kuvarsın en iyi bilinen kullanımlarından biridir. Pembe Kuvars Taşı anlamı aynı zamanda kendini sevmek için güçlü bir alana sahip olmasıdır. Şefkati, ve nezaketi bünyesinde barındırdığından, başkalarılı olan ilişkilerinizi kucaklamanıza izin verir. Kendinizle sevgi dolu bir ilişkiyi kolaylaştırarak, herhangi bir kendini sevme yolculuğunun önemli bir parçasıdır. Size her şeyden önce kendinizi sevmeyi öğretir.

Pembe Kuvars Taşınızı Nasıl Kullanabilirsiniz?

Aşkı çekmek için Pembe Kuvars Taşınızı nasıl kullanabilirsiniz?

Aşkı çekmek için Pembe Kuvars özelliklerini kullanmanın en sevdiğimiz yolu, kendinize bir kristal programı yaratmaktır. Pembe kuvars taşını, alanınıza dahil ederek, yeni bir ilişkiyi çekmek veya İlişkinizi güçlendirmek için kendinizi sevginin enerjisiyle hizalayabilirsiniz.

  • Pembe Kuvars ile yapılmış bir takı takmak, bu kristalin enerjisinin sürekli akışını sağlamanızı sağlar. 
  • Kolye, bileklik olarak, takıldığı zaman kendinizi sevme niyetinizi desteklemek için yüksek sevgi titreşimleri yayar. 
  • Kristal uygulamanızı geliştirmek için çantanızda veya cebinizde bir parça Pembe Kuvars bulundurun.
  • sevginin enerjisine bağlanmak istersen, Pembe kuvars taşını kalbine tut ve ruhuna enerji gönderdiğini hisset.
  • Pembe Kuvars kristali, yatak odanız veya banyonuz gibi her gün göreceğiniz bir yere koymanızı öneririz.

Pembe Kuvars Taşı / Kendinizi Sevmeye Niyet Edin

Kendinizi sevmeyi kucaklamak için Pembe Kuvars ile şu niyeti kullanın : Kendimi tamamen seviyorum.

Pembe Kuvars Anlamını Geliştirmek İçin Etkinleştirin

Pembe Kuvars anlamının frekansları, kalbi her türlü sevgiye açarak olumsuz duyguları iyileştirmesiyle bilinir. Ancak, Pembe kuvars taşınız artık size hizmet etmeyen eski zehirli enerjiyle doludur. Bu nedenle, onu bir niyetle programlamadan önce enerjisini temiz ve şarjlı tutmak önemlidir. Pembe Kuvarsın anlamı temizlendiğinde, enerjisi kalp çakranızı harekete geçirir ve sevgiyi alıcı duruma getirir.

Su

Pembe Kuvars taşıyla bir kristal programına başlamadan önce, eski programlamayı durgun enerjiyi doğaya geri döndürerek temizleyin. Bir dere veya şelaleden akan temiz sular, enerji temizleme aracı olarak inanılmaz derecede güçlüdür. Uygulama sırasında arındırma niyetinizin olduğundan emin olarak Pembe Kuvars taşınızı akan suya birkaç dakika daldırın.

Selenit

Arındırıcı özellikleri nedeniyle en güçlü kristallerden biri, selenittir. Pembe kuvars anlamı da dahil olmak üzere temas ettiği her şeyin enerjisini büyüten saf beyaz ışıkla doludur. Taşınızı en az 4 saat Selenit üzerinde tutun, bu, Pembe Kuvars özelliklerini yükleyip temizleyecek ve en parlak frekanslarına geri döndürecektir.

Güneş Işığı ve Ay Işığı Spası

Pembe Kuvars taşı faydaları özelliklerini yükseltmenin bir başka yolu da, her ikisi de doğa ananın huzurlu, hayat veren ritmini tutan güneşin ve dolunayın gücüdür. Kristalinizi 4 saat veya daha uzun süre güneşli bir yere koyduğunuzda, güneş ışığı her türlü toksik veya sıkışmış enerjiyi yakarak, Pembe Kuvars taşızın özelliklerinin kalbi açma ve iyileştirme konusunda tam potansiyeline ulaşmasını sağlar. Pembe Kuvars Taşı, dolunay ışığında 4 saat veya daha uzun süre yıkandığınızda da canlanabilir.

Pembe Kuvars Taşı ve Duman

Duman gibi geleneksel temizleme araçlarının ilgili en güzel şey Palo Santo (Ağaç Tütsü), Adaçayı ve Frankincense’nın çok yönlülüğüdür. Çevrenizdeki durgun enerjiyi hızlı bir şekilde uzaklaştırabilme özelliği veya ekstra dozda arındırıcı etki için diğer arınma uygulamalarıyla birlikte de kullanılabilirler. Palo Santo ve Frankincense’nin tatlı aroması, Adaçayı’nın dünyeviliği ile birleştiğinde de mekanınızın harika kokmasını sağlayacaktır. Arınma ve niyetinizin bilincinde olarak taşlarınızı 30 saniye boyunca dumana batırın.

Pembe Kuvars Anlamını ve Kullanımlarını En Üst Düzeye Çıkarmak İçin Kristal Eşleştirmesi

Pembe Kuvars kristalinin özelliklerini Ametist ile birleştirmek, kalp çakranızı daha da derin bir seviyede iyileştirmeye ve aktive etmeye yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

520 Sayı sekanslı bileklik Özel teklif 1 Alana 2.cisi sepette %30 indirim

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Türkiye'nin En Köklü Doğal Taş Firması 21. yıl

Toptan Mağazamızı Ziyaret Edin Uygun Fiyat Avantajlarından Yaranlanın.